بلاگ
Blog

بوتاکس لب چیست؟ مزایا و معایب

۱۵ مهر, ۱۳۹۹
توسط : مدیر

اگر شما هم جزو کسانی هستید که ظاهر شدن و گسترش چین و چروک اطراف لب، خطوط و چین‌های کوچک و ظریف، و غیر جذاب از گوشه‌ی لب‌ها به سراسر لب‌ها و دهان باعث آشفته شدن ذهنتان شده است. در نتیجه اعتماد به نفس همیشگیتان را در مورد زیبایی از دست دادید حتما خواندن این مقاله درباره بوتاکس لب را از دست ندهید.

چرا بوتاکس لب

بوتاکس و بوتاکس لب این روزها نامی آشنا برای اغلب افراد می باشد. چرا که بوتاکس کاربردهای زیادی را در علم زیبایی پیدا کرده است. یکی از اصلی ترین کاربرهای بوتاکس در متناسب و جذاب ساختن لب ها است که بیشتر تحت عنوان بوتاکس لب شناخته می شود.

گذشت زمان و افزایش سن خطوط و چین و چروک های غیر جذابی را روی لب ها ایجاد می کند و زیبایی لب‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. چین و چروک اطراف لب باعث می‌شوند تا لب‌ها نازک‌تر به نظر برسند و گاهی اوقات خطوط و زاویه‌ها می‌توانند نسبتاً عمیق و تقریباً مانند ترک شده و همه‌ی آن‌ها به وضوح دیده شوند. همچنین از مشخصه‌های پیر شدن صورت نیز به شمار می‌آیند. اینجاست که بوتاکس لب یکی از راه حل های رفع این مشکل خواهد بود.

علاوه براین افرادی نیز هستند که صرفا دنبال راهکارهایی برای بهبود زیبایی صورت خود و ایجاد یک حس خوب هستند که در این حالت نیز بوتاکس لب یکی از پیشنهاد های پزشکان زیبایی خواهد بود.

بوتاکس لب چگونه انجام می شود؟

افرادی که به طور ژنتیکی دارای لب های کوچک هستند و جهت بزرگ تر کردن لب خود، به کلینیک پوست و مو و یا کلینیک زیبایی مراجعه می کنند. این افراد معمولا جوان بوده و مشکل عمده ای از جهت چین و چروک در اطراف دهان ندارند.

افرادی که با گذر زمان دچار تغییرات زیر می گردند:

نازک شدن تدریجی لب و ایجاد چین هایی روی خود لب

تحلیل پوست و بافت چربی دور لب و ایجاد چین های عمودی دور لب و بلند شدن فاصله لب تا بینی

پایین افتادن گوشه لبها و همچنین ایجاد و عمیق شدن خط اندوه (خط حزن یا ماریونت )

افرادی که به دنبال درمان لبخند لثه ای هستند. همچنین بوتاکس لب می تواند برای درمان لبخند لثه ای نیز مورد استفاده قرار گیرد. لبخندی که در آن بافت لثه در بالای دندان های بالا قابل مشاهده است لبخند لثه ای نامیده می شود.

 

تماس با ما

نشانی مطلب : تهران , بلوار کاوه , تقاطع بلوار اندرزگو , کوچه نیکو,پلاک 2 , واحد 601