بلاگ
Blog

رفع سیاهی چشم و عوامل آن

۱۵ مهر, ۱۳۹۹
توسط : مدیر

چگونه می توان خیلی سریع از سیاهی چشم خلاص شد؟

یکی از مهم ترین پارامترهای زیبایی در هر فرد، چشم هاست و عواملی مانند کبودی، سیاهی و پف زیر چشم می تواند ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار دهد اما چه عواملی باعث به وجود آمدن سیاهی چشم می شود و چه راهکارهایی برای رفع سیاهی چشم در کوتاه ترین زمان وجود دارد؟

در ادامه سعی می کنیم عواملی که باعث به وجود آمدن گودی و سیاهی زیر چشم می شود را بررسی و متناسب با هر کدام از آن ها راهکاری مفید پیشنهاد دهیم.

چه عواملی باعث سیاهی چشم می شود؟

در به وجود آمدن سیاهی زیر چشم عوامل زیادی می توانند دخیل باشند پس نیاز است برای رفع سیاهی چشم در کوتاه ترین زمان علت به وجود آمدن آن را بدانیم، چند مورد از شایع ترین علل سیاهی چشم عبارت اند از:

عوامل موروثی: عامل وراثت در سیاهی چشم یکی از شایع ترین عوامل در به وجود آمدن این مشکل است، بسیاری از افرادی که والدین آن ها به صورت مداوم سیاهی زیر چشم ها را تجربه کرده اند نیز از این خصوصیت برخوردارند، در عامل وراثت افراد دارای پوست نازک و رگ های خونی در زیر چشم هستند که باعث به وجود آمدن سیاهی چشم به صورت مداوم می شود.

کمبود آهن و کم خونی: کمبود آهن و کم خونی باعث ایجاد هموگلوبین شده و با افزایش و باقی ماندن خون در رگ های خونی زیر چشم سبب به وجود آمدن سیاهی چشم می شود.

عدم خواب کافی: نداشتن خواب کافی در اکثر افراد سبب به وجود آمدن گودی و سیاهی چشم می شود که با خواب کافی به سرعت درمان خواهد شد.

افزایش سن

قرار گرفتن در معرض نور خورشید و اشعه ی ماورابنفش حاصل از آن

قرار گرفتن در معرض نور موبایل و کامپیوتر

مصرف دخانیات

مشکلات کلیوی

تماس با ما

نشانی مطلب : تهران , بلوار کاوه , تقاطع بلوار اندرزگو , کوچه نیکو,پلاک 2 , واحد 601